KVALITNÉ, BEZPEČNÉ A DIZAJNOVÉ VCHODOVÉ DVERE OD SPOLOČNOSTI INTERNORM

Internorm ukazuje s novými, inovatívnymi povrchmi opäť svoju rolu ako trendsetter v tejto oblasti. Trendové sú povrchy dvier ako imitácia betónu, ale  aj dvere s keramickým povrchom vo vzhľade imitácie hrdze, ocele a kameňa. Novinkou je vonkajší povrch dvier vo vzhľade starého dreva - Altholzoptik, dostupné pre hliníkové a aj drevo-hliníkové vchodové dvere. Vďaka kompletnému zaomietaniu do muriva, rám takmer úplne zmizne. Izolačné sklo plošne lícuje s rámom dvier a dodáva vchodu moderný vzhľad.

Foto Internorm

 

Veľký dôraz sa kladie na kvalitné spracovanie a zabudovanie osvedčených bezpečnostných uzamykaní. Internorm dvere nie sú síce žiadne klasické bezpečnostné dvere, aké by boli potrebné napríklad v miestnosti s trezorom v banke. Avšak vďaka kvalitnému bezpečnostnému systému uzamykania sú testované až do bezpečnostnej triedy RC2 a tým zabezpečujú vynikajúcu ochranu voči vlámaniu.

Hliníkové vchodové dvere

Perfektnú ochranu voči vlámaniu v peknom dizajne ponúkajú Internorm hliníkové vchodové dvere. Sériovo 5 bodové uzamykanie renomovaného výrobcu KFV robia tieto dvere bezpečné voči zlodejom. Na výber sú viaceré modely. Vo vnútri dvier sa nachádza viacvrstvová platňa, ktorá zabezpečuje lepšiu tepelnú a vyššiu zvukovú izoláciu.

Drevo-hliníkové vchodové dvere

Drevo vytvára nezameniteľný vzhľad, poskytuje teplo a útulnosť a výrazne prispieva k príjemnej atmosfére. Veľmi dôležitá je ale aj tepelná izolácia, aby sa zabránilo vysokým nákladom na kúrenie a tepelným stratám. Vzhľadom na kombináciu materiálov z dreva, termopeny a hliníka dosahujú drevo-hliníkové dvere od Internorm obzvlášť dobré U-hodnoty a vynikajúcu zvukovú izoláciu.

 

Identické povrchy drevo/hliníkových dvier a nového systému okien HF410

Špeciálne drevo-hliníkové okno HF 410 so širokou ponukou farieb a dreva otvára úplne nové možnosti k harmonickému zladeniu vchodového priestoru. K novým modelom okien sa hodí množstvo Internorm drevo-hliníkových vchodových dvier v rovnakom povrchu a farbe dreva.

Množstvo doplnkov

Vchodové dvere ponúkajú sériovo vďaka viacbodovému uzamykaniu vysokú bezpečnosť už v štandarde a je možné ich vyhotoviť individuálne až do bezpečnostnej triedy RC2. Okrem toho ponúkajú množstvo doplnkov: systémy vstupu od odtlačku prsta až po Keypad – ovládanie pomocou klávesnice, čím zvyšujú komfort a bezpečnosť. Nový integrovaný systém odtlačku prsta môže byť lícujúco integrovaný do kľučky alebo ozdobného prvku. Internorm rozširuje svoju ponuku kľučiek a madiel v čiernom vyhotovení pre vchodové dvere. A tiež pridal moderné čierne kľučky aj v sortimente okien a balkónových dverí. S LED osvetlením v zapustenom madle alebo v oblasti prahu, je možné vsadiť priamo cielene do vchodových dvier svetelné akcenty. Internorm - LED osvetlenie môže byť vybavené stmievacím čidlom, ktoré automaticky zapne svetlo po zotmení. Taktiež je možné napojenie na senzor pohybu. Ako ďalší doplnok budúcnosti ponúka zabudovanie zrkadla z interiérovej strany dverí, ktoré je plošne zalícované.

 

Perfektná kombinovateľnosť

Internorm vchodové dvere je možné ideálne kombinovať so všetkými ostatnými Internorm produktami. Okná a dvere spolu perfektne harmonizujú – nielen technicky ale aj dizajnovo: rovnaké povrchové štruktúry, farby a sklá umožňujú priechodnosť pri stvárňovaní vlastného bývania.

Vedľajšie vchodové dvere

Garáž, vchod do pivnice alebo aj skladové priestory bývajú väčšinou uzatvárané vedľajšími vchodovými dverami. Pretože cez tieto dvere sa často dá dostať aj do domu, je tu taktiež potrebné primerané bezpečnostné vybavenie. Internorm vedľajšie vchodové dvere môžu byť vybavené bezpečnosťou voči vlámaniu. Tento systém bezpečnosti je dostupný v rôznych stupňoch bezpečnosti - podľa potreby. Vedľajšie vchodové dvere sa vyrábajú v materiáloch drevo/hliník, hliník a plast.

Viac informácií na www.internorm-okna.sk

Fotky poskytla firma Internorm