Nové Internorm okno KF520 získalo ocenenie German Innovation Award a MUSE Design Award

Nové Internorm okno KF520 získalo ocenenie German Innovation Award a MUSE Design Award

   


Internorm získava za novú generáciu okien medzinárodne uznávané ocenenia v oblasti inovácií a dizajnu

Internorm, popredná európska značka okien, získala ocenenie German Innovation Award 2020 v kategórii „Winner“ za nové plast-hliníkové okno KF520. Toto ocenenie sa udeľuje za inovácie, ktoré posúvajú celé odvetvie priemyslu vpred vďaka svojej originalite, implementácii a efektivite.


Okrem toho Internorm získal za toto prémiové okno celosvetové ocenenie MUSE Design Award v zlatej kategórii, ktoré posudzuje vynikajúci a inovatívny dizajn v mnohých odvetviach. Ceny sú dôkazom toho, že nová generácia okien od spoločnosti Internorm spája inovatívny dizajn s technickým know-how v novej dimenzii.


Maximálny podiel skla v novej generácii okien je možný vďaka úzkej pohľadovej šírke rámu a krídla, čím ponúka najväčší možný dopad svetla. „Sme veľmi hrdí na to, že naša nová generácia okien získala tieto prestížne ocenenia. To dokazuje, že s produktom  KF 520 nastavujeme nové štandardy v Európe v oblasti dizajnu a inovácií, “hovorí Christian Klinger, spolumajiteľ spoločnosti Internorm.Viac informácií na www.internorm-okna.sk